LektorKlett

Oferta

PONS - materiały do nauki języków obcych

 

Zielone dla języków

Charakterystyczne, zielone okładki słowników językowych, kursów do samodzielnej nauki języków oraz innych materiałów językowych są symbolem sprawdzonych publikacji do nauki języków obcych. Marka PONS, za którą stoją: doświadczenie jednego z największych europejskich wydawców edukacyjnych – wydawnictwa Klett, przywiązanie klientów oraz prostota korzystania z materiałów z zielonymi okładkami, przekładają się na zadowolenie użytkowników.

Dajemy słowo

Marka PONS jest gwarancją wysokiej jakości oraz przystępnych cen słowników dwujęzycznych. Słowniki PONS przez wielu uczniów traktowane są jako obowiązkowe wyposażenie tornistra, niczym podręczniki lub piórnik. Dla bardziej wymagających PONS oferuje duże słowniki z dołączoną płytą CD-ROM z zawartością publikacji. Dla tych, którzy chcą więcej – a nawet najwięcej – PONS przygotował największy od ponad 30 lat wielki słownik niemiecko-polski i polsko-niemiecki, którego wydanie ugruntowało silną pozycję PONS także wśród specjalistów – leksykografów.

Kurs na sukces

Dla tych, którzy chcą poznawać języki obce, ale nie mogą w tym celu regularnie uczęszczać na kursy językowe lub pozwolić sobie na zagraniczny wyjazd, PONS proponuje szeroką ofertę materiałów do samodzielnej nauki, z której każdy wybierze coś dla siebie – zarówno osoby pragnące szybko poznać język, jak i ci, którym zależy na pogłębionym znajomości języka, czy też ci. Z samouczków z powodzeniem mogą korzystać także osoby które wiele razy podchodziły do nauki języka, ale z miernym skutkiem. PONS dla wszystkich ma odpowiednią ofertę językową, dostępną aż w 20 językach obcych.

Prosto. Prościej. PONS

Oferta PONS jest przyjazna dla uczących się języków obcych, urozmaicona, przystępna cenowo, a stojąca za nią europejska marka gwarantuje wysoką jakość publikacji.