LektorKlett

Twoja matura - Język angielski - Aplikacja Twoje Słówka

   

 

Aplikacja Twoje Słówka

Dzięki aplikacji nauczysz się nowych słów i ich poprawnej wymowy poprzez interaktywne nagrania. Moduł statystyczny pozwoli ci śledzić postępy w nauce, przez co stanie się ona bardziej efektywna.

Z PONS-em będziesz mógł powtarzać poznany materiał, a także sprawdzisz swoją wiedzę dzięki testom.

Fiszki maturalne PONS zawierają zakresy tematyczne zgodne z katalogiem maturalnym. Dodatkowo – powtórka i nauka zwrotów przydatnych na egzaminie ustnym.

   
Wybrane funkcjonalności aplikacji:
 

Pozwala na przeglądanie słownictwa z 14 obszarów tematycznych wymaganych na maturze oraz na naukę dzięki polskim tlumaczeniom i wymowie, nagranej przez rodowitych Niemców.

 

Moduł powtórek przypomina pracę z przeglądaniem, natomiast na tym etapie musisz już samemu ocenić się, zaznaczając opcję "znam" lub "nie znam" przy danym słowie. System podpowie Ci, w jakim stopniu opanowałeś język, a także zasugeruje, jakie słowa powinny być częściej przez Ciebie powtarzane.

 

Chwila prawdy - jeśli regularnie pracowałeś ze słownictwem, nie będziesz mieć najmniejszych trudności ze zdaniem testu z bardzo dobrym wynikiem, a co za tym idzie: nabierzesz pewności, że matura z języka to dla Ciebie pestka!