Bezpłatny słownik online

Kontakt

Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania!

Nasz numer telefonu: 61 626 90 90

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00

Laura
Laura Maarabani
Specjalista ds. obsługi klienta
doradcy@klett.pl

Biuro obsługi klienta - zamówienia na publikację wydawnictwa

Zamówienia na publikacje wydawnictwa przyjmuje Biuro Obsługi Klienta pod adresem mailowym:

bok@klett.pl
tel. 572 083 364, 798 809 564
fax. 61 8496 202

Adres Klett Polska

Klett Polska sp. z o.o.
ul. Polska 114
60-401 Poznań

doradcy@klett.pl
tel. 61 626 90 90
fax. 61 8496 202

Administratorem danych osobowych jest Klett Polska sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Polskiej 114, 60-401 Poznań. Jako osoba fizyczna masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych, aktualizacji swoich danych, usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia zakresu przetwarzania danych, poproszenia o przeniesienie tych danych do innego Administratora, zgłoszenia sprzeciwu do przetwarzania swoich danych oraz niegodzenia się na profilowanie Twoich danych.

Kierownicy regionalni

Natalia Sowińska
Natalia Sowińska
Z-ca dyrektora ds. sprzedaży

tel: 602 650 363
e-mail: n.sowinska@klett.pl


region: Region Zachodniopomorski

miasta: Szczecin, Koszalin, Gorzów Wlkp.

Jacek Kopitkowski
Jacek Kopitkowski
Kierownik Regionu

tel: 728 534 622
e-mail: j.kopitkowski@klett.pl


region: Region Pomorski

miasta: Gdańsk, Słupsk, Toruń, Chojnice, Grudziądz, Elbląg, Olsztyn

Janusz Kowalczyk
Janusz Kowalczyk
Kierownik Regionu

tel: 539 901 580
e-mail: j.kowalczyk@klett.pl


region: Region Zachodni

miasta: Zielona Góra, Opole, Jelenia Góra, Wałbrzych, Legnica, Oleśnica

Anna Rosół
Anna Rosół
Kierownik Regionu

tel: 504 112 953
e-mail: a.rosol@klett.pl


region: Region Południowy

miasta: Katowice, Rybnik, Bielsko-Biała, Kraków, Częstochowa

Aleksander Romanowski
Aleksander Romanowski
Kierownik Regionu

tel: 660 723 166
e-mail: a.romanowski@klett.pl


region: Region Mazowiecki

miasta: Warszawa, Włocławek, Płock, Ciechanów, Łomża, Suwałki, Białystok, Siedlce

Joanna Olszewska
Joanna Olszewska
Kierownik Regionu

tel: 504 112 952
e-mail: j.olszewska@klett.pl


miasta: Wrocław

Wanda Jędrzejczak
Wanda Jędrzejczak
Kierownik Regionu

tel: 604 958 343
e-mail: w.jedrzejczak@klett.pl


region: Region Wielkopolski i Kujawsko-Pomorski

miasta: Poznań, Konin, Leszno, Kalisz, Piła, Bydgoszcz

Janusz Jakubczyk
Janusz Jakubczyk
Kierownik Regionu

tel: 668 222 698
e-mail: j.jakubczyk@klett.pl


region: Region Południowo-Wschodni

miasta: Rzeszów, Przemyśl, Nowy Sącz, Tarnów, Lublin, Tarnobrzeg, Zamość

Armando Juan Cruz Crespillo
Armando Juan Cruz Crespillo
Konsultant językowy ELE

tel: 607 266 219
e-mail: armando.cruz@klett.pl


Jacek Kordialik
Jacek Kordialik
KONSULTANT OŚWIATOWY

tel: 698 926 757
e-mail: j.kordialik@klett.pl


region: Region Centralny

miasta: Łódź, Piotrków Trybunalski, Radom, Kielce, Skierniewice, Sieradz

Zespół doradców Klett

Michał Dumin
Michał Dumin

tel: 61 626 90 95
e-mail: dolnoslaski@klett.pl


region: Region Zachodni, Region Dolnośląski

miasta: Poznań, Wrocław, Zielona Góra, Jelenia Góra, Wałbrzych

Wojciech Zujewski
Wojciech Zujewski

tel: 61 626 90 96
e-mail: pomorski@klett.pl


region: Region Pomorski i Zachodniopomorski

miasta: Gdańsk, Słupsk, Chojnice, Grudziądz, Elbląg, Olsztyn, Szczecin, Koszalin, Gorzów Wlkp.

Natalia Magdziarek
Natalia Magdziarek

tel: 61 626 90 94
e-mail: slaski@klett.pl


region: Region Południowy i Region Małopolski

miasta: Katowice, Rybnik, Bielsko-Biała, Kraków, Częstochowa, Opole, Kraków, Wieliczka, Bochnia, Zakopane

Iwona Muchar
Iwona Muchar

tel: 61 626 90 97
e-mail: mazowiecki@klett.pl


region: Region Mazowiecki

miasta: Warszawa, Włocławek, Płock, Ciechanów, Łomża, Suwałki, Białystok, Siedlce

Waldemar Markowski
Waldemar Markowski

tel: 61 626 90 93
e-mail: podkarpacki@klett.pl


region: Region Podkarpacki

miasta: Rzeszów, Przemyśl, Nowy Sącz, Tarnów, Kielce, Tarnobrzeg, Zamość, Lublin

Urszula Paszkowska
Urszula Paszkowska

tel: 61 626 90 98
e-mail: wielkopolska@klett.pl


region: Region Wielkopolski i Region Centralny

miasta: Poznań, Konin, Piła, Kalisz, Leszno, Bydgoszcz, Łódź, Piotrków Trybunalski, Radom, Kielce, Skierniewice, Sieradz

Klienci biznesowi

Tadeusz Kocik
Tadeusz Kocik
Specjalista ds. handlowych

tel: 61 849 62 21; 798 809 564
e-mail: t.kocik@klett.pl


region: REGION ZACHODNI

Magdalena Marcinkowska
Magdalena Marcinkowska
Koordynator Biura Obsługi Klienta

tel: 61 849 62 20; 572 083 364
e-mail: m.marcinkowska@klett.pl


region: REGION CENTRALNY